Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 18:33
Poznajcie hordę 3.0 z Gears of War 4. Autorzy przygotowali kilka innowacji
688V

Poznajcie hordę 3.0 z Gears of War 4. Autorzy przygotowali kilka innowacji

Gears of War 4 to nie tylko nowa opowieść i rozbudowany tryb sieciowy. Deweloperzy przygotowali również nową wersję hordy, która została zaprezentowana na pierwszym materiale wideo. To dopiero przedsmak wielkiej prezentacji.  

W dniach 2-5 września w Seattle odbędzie się PAX West i to właśnie na tej imprezie deweloperzy odpowiedzialni za Gears of War 4 dokładnie przedstawią hordę 3.0. Twórcy zajęli się dokładnym zrewidowaniem tego trybu rozgrywki, ponieważ studio postanowiło zaoferować dynamiczniejszą i ciekawszą zabawę.

Serwis IGN otrzymał od studia mały wycinek prezentacji i waśnie z tego powodu możemy spojrzeć na przedsmak atrakcji. Ciekawie na pewno prezentuje się możliwość wykorzystywania mobilnej zbrojowni – wiele na to wskazuje, że w grze pojawią się większe lokacje, po których będziemy stale „podróżować”. Jest to w zasadzie zrozumiałe, bo czasami lepiej bronić się w punkcie A, a innym razem w punkcie B. Wszystko zależy od przyjętych taktyk, zakupionego sprzętu oraz umiejętności zawodników.

The Coalition nie żartowało zapowiadając wielkie zmiany w serii Gears of War. Autorzy nie tylko zdecydowali się na młodych bohaterów, dodali do pozycji nowych przeciwników, to również zajęli się usprawnieniem rywalizacji z kolejnymi hordami oponentów.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: