Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 21:04
Zostań hakerem w cyberpunkowej przyszłości. Poznajcie polskie Cyber Sentinel
896V

Zostań hakerem w cyberpunkowej przyszłości. Poznajcie polskie Cyber Sentinel

Lubimy na PPE promować produkcje polskich deweloperów i Cyber Sentinel może zainteresować naszych czytelników. Marcin Puchalski stworzył futurystyczne puzzle, w których gracz staje się hakerem i musi na zlecenie wykradać dane. 

Cyber Sentinel to gra logiczna przygotowana i wydana przez mindhelix.pl. Twórcą gry jest Marcin Puchalski, który postanowił przedstawić cyberpunkową przyszłość. Gracze w pozycji wcielają się w hakera, który za gotówkę wykrada dane.

Produkcja jest oparta na łamigłówkach, w których należy tworzyć wirusy za pomocą kompletnego zestawu do wizualnego programowania. Podczas rozgrywki nie musimy wykazać się znajomością języków programowania, ponieważ cały system działa na podstawie wizualnych schematów ćwiczących szare komórki zawodnika. 

W pozycji znalazło się 45 poziomów ze stale rosnącym poziomem trudności oraz systemem ocen, a sympatycy tworzenia mogą przygotowywać swoje lokacje i dzielić się nimi z pozostałymi graczami. Tytuł zachęca do rozgrywki, ponieważ przygotowane elementy są łatwe do nauczenia, ale trudne do opanowania.

Poniżej możecie spojrzeć na materiał przedstawiający rozgrywkę, a do galerii dorzuciłem kilka screenshotów. Gra wczoraj wylądowała na Steam. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cyber sentinel mindhelix.pl polska