Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 21:07
Ruszyły zapisy do Summer Cup w Call of Duty: Black Ops III. Rywalizuj z najlepszymi o nagrody
446V

Ruszyły zapisy do Summer Cup w Call of Duty: Black Ops III. Rywalizuj z najlepszymi o nagrody

Ekipa Gamesters nie traci czasu. Organizatorzy zapowiedzieli kolejny turniej, dzięki któremu zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności w Call of Duty: Black Ops III. Zapisy już ruszyły, więc nie traćcie czasu. 

Pewnie wielu z Was przygotowuje się już mentalnie do premiery Call of Duty: Infinite Warfare i Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ale przed wielką premierą tegorocznych edycji, należy odpowiednio pożegnać Call of Duty: Black Ops III. Właśnie z tego powodu przedstawiciele Gamesters postanowili zorganizować kolejny turniej.

Zapisy do turnieju ruszyły i będą trwać do 10 września – właśnie w tym dniu odbędzie się losowanie grup. Następnie najlepsze zespoły awansują do drabinki pucharowej i po kolejnej serii spotkań zostanie wyłoniona najlepsza formacja Black Ops III w Polsce. Zmagania będą rozgrywane w formacie do trzech zwycięstw (BO5) na następujących trybach: Hardpoint, Capture the Flag, Search & Destroy i Uplink.

Tak o turnieju wypowiedział się główny organizator, Marcin:

Zapisy wystartowały 27 sierpnia, kończą się 10 września i tego dnia odbędzie się losowanie do grup. Ilość grup jest uzależniona od ilości zapisanych drużyn. Zagra czołówka polskich teamów CODA i miejmy nadzieję, że kilka zagranicznych też. 11 września ruszają rozgrywki grupowe. Promo turnieju znajdziesz na naszym kanale YouTube GamestersTV. Rozgrywki będę streamowane i komentowane przez Kiksa i WiecznieMlodyego. Turniej jest rozgrzewką po wakacyjnej przerwie na scenie Competitive CoD'a.

Wszystkie szczegóły oraz zapisy znajdziecie w tym miejscu.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: