Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 17:05
17 minut czystej rozgrywki z South Park: Fractured But Whole. Zobaczcie pierdzące sceny
665V

17 minut czystej rozgrywki z South Park: Fractured But Whole. Zobaczcie pierdzące sceny

Na gamescomie miałem w okazji zapoznać się z South Park: Fractured But Whole oraz Nosulus Rift. Materiał z prezentacji został wrzucony do Sieci, więc możecie bez najmniejszego problemu przyjrzeć się rozgrywce. 

South Park: Fractured But Whole był śmierdzącą ozdobą gamescomu. Francuzi przyjechali do Niemiec z początkiem historii i podczas rozgrywki wybrańcy mogli sprawdzić Nosulus Rift – moje wrażenia z urządzenia mogliście przeczytać na PPE w ubiegłym tygodniu.

Poniższy film ujawnia pierwsze chwile opowieści. Główny bohater – oczywiście „nowy dzieciak” – trafia do bazy superbohaterów, gdzie następnie spotyka wielkich herosów i sam przybiera maskę. Na filmie możecie również spojrzeć na nowy system walki – deweloperzy zdecydowali się ożywić pojedynki i taka zmiana prezentuje się naprawdę nieźle.

Odnoszę wrażenie, że tytuł będzie wielką przyjemnością dla fanów Marvela oraz DC Comics – z przygodzie znajdziemy pewnie masę odniesień do X-Menów, czy też innych wielkich postaci znanych z kart komiksu, gier, czy też filmów. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay South Park: Fractured but Whole Ubisoft