Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 19:50
Assetto Corsa wita się premierowym zwiastunem. Gra otrzyma ponad 30 dodatkowych samochodów
1011V

Assetto Corsa wita się premierowym zwiastunem. Gra otrzyma ponad 30 dodatkowych samochodów

Pierwsi gracze już pokonują zakręty odpicowanymi do granic możliwości samochodami w Assetto Corsa, a twórcy chcą trafić do wciąż niezdecydowanych i publikują premierowy zwiastun. Mamy również szczegóły Przepustki Sezonowej. 

W końcu na PlayStation 4 i Xboksie One debiutuje wielka produkcja Kunos Simulazioni. Włosi zajęli się dokładnym przeniesieniem produkcji na konsole i najwięksi miłośnicy symulacji powinni zacierać rączki.

Z okazji premiery pojawił się oczywiście nowy zwiastun, który w miły sposób potrafi zachęcić do rozgrywki. Bez rewolucji, ale pięknych samochodów na materiale nie brakuje. W Sieci pojawiły się również szczegóły Przepustki Sezonowej – karnet został wyceniony na PlayStation Store na 125 zł, a zainteresowani zgarną ponad 30 samochodów oraz dodatkowy tor Red Bull Ring.

"Przepustka sezonowa DLC udostępnia graczom następującą zawartość do przyszłego pobrania: JAPANESE PACK DLC, RED PACK DLC oraz nadchodzące pakiety PORSCHE DLC. W sumie do gry wjedzie ponad 30 nowych aut, a kolekcja torów zostanie poszerzona o Red Bull Ring."

Nasze opinie na temat produkcji znajdziecie w nadchodzącym numerze PSX Extreme oraz już wkrótce na PPE. Od siebie mogę dodać tylko, że nie jest łatwo…  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: assetto corsa Kunos Simulazioni premierowy trailer Techland zwiastun