Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2016 18:56
Szykujcie się na świetne gry w wykonaniu polskich drużyn w Battlefield 4. Ruszają ćwierćfinały w Summer Cup
1369V

Szykujcie się na świetne gry w wykonaniu polskich drużyn w Battlefield 4. Ruszają ćwierćfinały w Summer Cup

Mamy świetną wiadomość dla sympatyków elektronicznej rozgrywki. W Summer Cup organizowanym przez Gamesters rozpoczynają się ćwierćfinały, w których zobaczycie najlepsze polskie formacje w Battlefield 4. Pierwszy mecz rozpocznie się już dzisiaj! 

Summer Cup w Battlefield 4 rozpoczął się 13 sierpnia. Na dobry początek 12 drużyn trafiło do dwóch grup, z których tylko najlepsze osiem zespołów awansowało do drabinki. Tutaj już nie ma przebacz, bo każdy musi wykazać się pełnymi umiejętnościami.

Zawodnicy już w fazie grupowej pokazali, że zależy im na zwycięstwach, więc mogliśmy oglądać wiele bardzo wyrównanych pojedynków. Oczywiście najlepsze dopiero przed nami, a tak przedstawia się terminarz:

  • AiM eSports vs. DWRy - 25.08 19:00
  • MajorMilita vs. Red Devils - 26.08 - Stream
  • Incr3dible tEam vs. WE DEM BOYZ - 27.08 - Stream - w tym meczu usłyszycie Kromkę Chleba, znaną personę z polskiej sceny BF-a.
  • Flux Gaming vs. Banici - data do ustalenia

Jak pewnie zauważyliście, pierwszy mecz rozpocznie się za kilka minut, ale niestety, akurat dzisiaj nie będzie streamu. Jednak już jutro na pewno zobaczycie zmagania Polaków. Emocji na pewno nie zabraknie, bo drużyny walczą o nagrody sponsorowane przez AimControllers, Pixel Box, EA Polska oraz oczywiście nasz portal! ;)

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlefield 4 e-sport gameplay gamesters live-stream Turniej

Nie przegap