Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2016 17:32
Dragon Ball: Xenoverse 2 zostanie zlokalizowane tylko na PC. W Polsce kupimy edycje specjalne
2376V

Dragon Ball: Xenoverse 2 zostanie zlokalizowane tylko na PC. W Polsce kupimy edycje specjalne

Nie oczekujcie rozbudowanych dialogów i wielkich wyborów moralnych, ale nawet bijatyki zasługują na dobre przyjęcie. Firma Cenega właśnie potwierdziła wprowadzenie na rynek Dragon Ball: Xenoverse 2 i gra zostanie zlokalizowana, ale wyłącznie na jednej platformie. 

Dragon Ball: Xenoverse 2 zadebiutuje w całej Europie dokładnie 28 października. Grę na rodzimy rynek wprowadzi Cenega, która właśnie potwierdziła polskie napisy. Warto jednak zauważyć, że z lokalizacji ucieszą się wyłącznie gracze na PC – za przygotowanie literek odpowiada światowy wydawca i to pewnie Bandai Namco podjęło taką decyzję. Warto zwrócić uwagę, że tytuł na komputery osobiste będzie dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej.

Szkoda takiego niepotrzebnego dzielenia zawartości, bo nie ukrywajmy, ale jeśli napisy są stworzone, to powinny pojawić się na każdej platformie. Jasne, że w tytule Dimps zabraknie rozbudowanych wyborów moralnych, jednak znam wielu graczy – sam do nich należę – którzy wolą włączyć stosowną lokalizację.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że zainteresowani gracze bez problemu kupią edycję kolekcjonerską, w której znajdzie się 34 cm figurka Son Goku oraz przewodnik Strażnika Czasu. Taka przyjemność została wyceniona na 539,99 zł, ale jeśli wybierzecie Deluxe Edition z Przepustką Sezonową, to zapłacicie wyłącznie 379,99 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: