Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2016 14:00
Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest „największą bonusową zawartością” w historii serii Call of Duty
794V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest „największą bonusową zawartością” w historii serii Call of Duty

Dyrektor generalny Activision postanowił wypowiedzieć się na temat nadciągającego kotleta i Eric Hirshberg nie ukrywa, że gracze mogą szykować się na coś naprawdę dużego. Zdaniem CEO deweloperzy zajmują się odświeżeniem każdego najmniejszego piksela. 

Już w listopadzie fani Call of Duty nie będą się nudzić. Na rynku pojawi się Call of Duty: Infinite Warfare oraz Call of Duty: Modern Warfare Remastered i sytuację tej drugiej produkcji skomentował Eric Hirshberg. Dyrektor generalny Activision podkreślił, że gra jest największą dodatkową zawartością w historii serii:

„To nasza największa dodatkowa zawartość w historii, nasza najcenniejsza zawartość. Przygotowaliśmy edycje kolekcjonerskie, które były twórcze oraz dobrze odebrane. Mieliśmy gogle noktowizyjne, kamerę GoPro, czy też lodówkę do pokoju gracza. W tym roku przygotowaliśmy cały Remaster, piękną wersję jednej z najlepszych gier wszech czasów.”

Przedstawiciel korporacji podkreślił, że zatrudnienie trzeciego studia do tworzenia gier z tego uniwersum, a jednocześnie przejście na trzyletni cykl rozwojowy było niezbędne dla rozwoju marki. Tylko dzięki temu deweloperzy mogą przygotowywać pełnoprawne tryby z zombiakami oraz takiego remastera.  

Zdaniem Hirshberga gracze nie muszą się obawiać o jakość Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ponieważ tytuł wygląda świetnie – zespół zajął się odpicowaniem każdego najmniejszego piksela.

W sumie jest to dość zabawne, że CEO Activision porównuje lodówkę do kotleta, ale w sumie z dwojga złego ja akurat wybieram odświeżoną wersję kultowej produkcji, a Wy?

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-boss-on-modern-warfare-remastered-we-/1100-6442993/

Tagi: Call of Duty: Modern Warfare Remastered eric hirshberg