Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 14:57
Pośmiejmy się z No Man's Sky. Gra otrzymała Szczery Zwiastun
1490V

Pośmiejmy się z No Man's Sky. Gra otrzymała Szczery Zwiastun

Gracze z całej planety odkrywają nowe tereny oraz poznają niespotkane nigdy wcześniej gatunki. Tytuł zbiera mieszane opinie, więc sytuację postanowiło wykorzystać Smosh Games, które przygotowało bardzo szczery zwiastun. Ten film warto zobaczyć. 

No Man's Sky nie jest złą grą, ale produkcja nie spełniła wielkich oczekiwań wielu graczy. Właśnie z tego powodu niektórzy bardzo dobitnie wytykają wszystkie niedociągnięcia produkcji. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł, jednak w ostatecznym rozrachunku brakuje tutaj ostatnich szlifów.

Tę sytuacje dobitnie wykorzystują autorzy Szczerych Zwiastunów. Smosh Games śmieje się z powtarzalnej rozgrywki i niespełnionych obietnic. Twórcy nazywają produkcję „Big Fat Lie”, co w sumie podsumowuje kampanię marketingową tytułu.

Ja w ostatecznym rozrachunku tylko żałuję, że w pozycji nie pojawia się choć namiastka trybu sieciowego. Tego właśnie elementu zabrakło mi do pełni szczęścia. Wspominałem o tym w recenzji – gra byłaby zdecydowanie ciekawsza, gdybyśmy mogli walczyć z innymi zawodnikami, tworzyć klany, czy po prostu wspólnymi siłami nazywać planety. A tak to w tym wielkim wszechświecie jesteśmy pozostawieni na pastwę kamieni i dziwnie wyglądających stworków.   

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hello Games humor No Man's Sky szczery zwiastun