Roger Żochowski Roger Żochowski 23.08.2016 18:13
Twórcy World of Tanks wydadzą na rynek tytuł inspirowany kultowym Desert Strike
869V

Twórcy World of Tanks wydadzą na rynek tytuł inspirowany kultowym Desert Strike

Pamiętacie jeszcze kultowe Desert Strike? Goście z ekipy Extreme Developers na pewno. Ich gra – Hybrid Wars – to shooter, który ma ambicje na rozpierduchę w stylu lat 90. I to do tego w kooperacji.

Hybrid Wars to produkcja tworzona w ramach WG Labs. Jest to specjalny program przygotowany przez Wargaming z myślą o niezależnych deweloperach. Akcja tego klasycznego w swojej formie shootera rozgrywać będzie się w roku 2060, a my wcielimy się w najemnika, który stanie do walki z korporacjami szykującymi kolejne, technologiczne rewolucje. Scenariusz będzie miał jednak marginalne znaczenie. Najważniejsza będzie dobra zabawa. 

Widok z góry, 3 bohaterów do wyboru, kilka rodzajów maszyn, które będzie można prowadzić (mechy, helikoptery, czołgi, łodzie etc.) i 20 różnych rodzajów broni – to niezła mieszanka na zadymę. Hybrid Wars zapowiada się na odstresowujący i staroszkolny pojazd po przeciwnikach. Do odstrzału czekać będzie ponad 50 typów przeciwników i 8 bossów, a to wszystko na 8 otwartych mapach. Każda z mapek ma pęcznieć od różnych misji do wypełnienia (łącznie 150). Wg. zapewnień to ma starczyć nam na 10 do 15 godzin zabawy. 

Ponadto, dla każdego bohatera przeznaczone będą unikalne umiejętności i technologie, więc na brak różnorodności nie będzie można narzekać. Co więcej będzie można się wypróbować nie tylko w kampanii, ale również survivalu, czy PvP. Wisienka na torcie to oczywiście kooperacja, bo jak wiadomo, z kumplem zabija się raźniej. Hybrid Wars zapowiada się jak ciekawa odskocznia od większych  tytułów.

Tagi: