Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.08.2016 17:10
Sony chwali się nowościami w Driveclub VR
1438V

Sony chwali się nowościami w Driveclub VR

Driveclub to najsłynniejsza gra wyścigowa na PlayStation 4, która może i nie miała za bardzo udanego startu, lecz wciąż jest produkcją solidną i dobrą. 

Dlatego też gdy usłyszeliśmy o nadejściu tej gry w wersji przeznaczonej specjalnie dla PlayStation VR, wielu graczy miało powody do świętowania. Zwłaszcza ci, którzy kochają wyścigi i pragną grać w niej najbardziej realistycznie jak się da. 

Dziś dostaliśmy świeżutką paczkę informacji dotyczących tego, jakie nowości trafią do edycji VR. Przede wszystkim są to całkowicie nowe trasy, których będzie aż 5 i utrzymanych w stylistyce typowo miejskiej - a takich nieco Driveclubowi brakuje. Dodatkowo z goglami na nosie będziemy mogli przeżyć zupełnie nową karierę oraz turnieje online. 

Nieco mniej istotne, lecz wciąż interesujące są tryby tworzone tylko pod wirtualną rzeczywistość. Dzięki nim będziemy mogli przeglądać wozy, obejrzeć swoje wyczyny jako pasażer, albo po prostu podziwiać widoki jakie serwują nam dane trasy. Poniżej zaś zamieszczam małą paczkę screenów opublikowanych dziś rano. 

Tagi: driveclub Driveclub VR PS VR