Aleksander Morcinek Aleksander Morcinek 16.08.2016 11:50
W 2017 roku zagramy w nową grę twórców udanego Trine, jest na co czekać.
643V

W 2017 roku zagramy w nową grę twórców udanego Trine, jest na co czekać.

Trine zna chyba każdy - a deweloper Frozenbyte szykuje na 2017 rok nowy tytuł pozwalający na magiczne potyczki w kooperacji ze znajomymi, grę pdt. NINE PARCHMENTS

Kolorowy świat fantasy będzie na pewno mocnym aspektem rozgrywki, podobnie jak fajerwerki związane z czarami naszych młodych magów. Młodych dlatego, że historia dotyczy porzucenia przez nich szkoły magii i chęci dotarcia do tytułowych "dziewięciu pergaminów" na własną rękę.

Podobno opanowane przez młodych adeptów czary tak do końca nie są przez nich opanowane, przez co - jak to sami twórcy określają w wolnym tłumaczeniu - "naturalną konsekwencją mogą być niechciane przypadkowe ofiary" 

Pamiętając jak udaną produkcją było "Trine" można być dobrej myśli względem tego tytułu. Przedstawione do tej pory materiały prezentują wysoką dbałość o szczegóły, a o animacje, jak i sam klimat zabawy też możemy być spokojni. Podobno wystawiają się również na obecnych targach w Kolonii i kto wie - może ktoś z wysłanników PPE będzie miał możliwość grę przetestować, by coś więcej na jej temat powiedzieć. Ja czekam, szczególnie spodobało mi się ujęcie z zamieszczonego filmiku, w którym kilkadziesiąt jednostek atakuje naszą drużynę.

Tagi: nine parchments