Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 20:05
Xbox One S w formie laptopa wygląda uroczo. Zobaczcie pełną prezentację
1149V

Xbox One S w formie laptopa wygląda uroczo. Zobaczcie pełną prezentację

Eddie Zarick od pewnego czasu tworzy z każdej konsoli mobilną wersję. Twórca wziął również na warsztat nowego Xboksa One i jego wersja prezentuje się naprawdę nieźle. Zobaczcie w akcji Xbook One S. 

Xbox One S w wersji „przenośnej” jest oczywiście mniejszy od „mobilnej” edycji Xboksa One. Twórca postanowił nawet zastosować mniejszy telewizor (aktualnie 18 cali, wcześniej 22 cale), ponieważ według klientów poprzednia wersja była za duża. Pewien problem pojawił się w przypadku rozdzielczości, ponieważ Eddie zaznaczył, że miał spory problem ze znalezieniem tak małego odbiornika prezentującego rozdzielczość 1080p i Xook One S wyświetla obraz w 720p.

Nowy sprzęt Microsoft pozwala również na rozgrywkę w 4K, ale specjalna wersja potrzebuje do takiej zabawy osobnego odbiornika – na szczęście klienci bez problemu podłączą urządzenie do większego i potężniejszego telewizora.

Inżynier nie zastosował do sprzętu baterii, ponieważ konsola byłaby zdecydowanie cięższa, a ponadto akumulator byłby tylko chwilowym rozwiązaniem. Jeśli jesteście zainteresowani takim gadżetem, to musicie przygotować na konsolę około 5710 zł za 500GB, a 5900 zł za 1TB. Klienci mogą również wysłać do Zaricka swoje urządzenie i wtedy koszt będzie mniejszy. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/check-out-this-xbox-one-s-laptop-mod/1100-6442585/

Tagi: xbox one xbox one laptop