Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 13:01
Przystawka przed daniem głównym. Deus Ex GO debiutuje w przyszłym tygodniu
529V

Przystawka przed daniem głównym. Deus Ex GO debiutuje w przyszłym tygodniu

Wielka opowieść Adama Jensena rozpocznie się już 23 sierpnia, ale twórcy przygotowali ciekawą przystawkę przed daniem głównym. Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Deus Ex GO i będzie to największa odsłona z małej serii „GO”. 

Square Enix postanowiło rozszerzyć naszą przyjemność z uniwersum Deus Ex. Wewnętrzna ekipa z Montrealu zajęła się stworzeniem kolejnej produkcji z serii „GO”. Ten mały spin-off to tak naprawdę bardzo ciekawa, logiczna opowieść, która powinna wprowadzić wszystkich fanów w odpowiedni nastrój. Deus Ex GO zadebiutuje na rynku 18 sierpnia.

Podczas rozgrywki gracze będą wykonywać krótkie zadania, eliminować strażników i rozwiązywać logiczne łamigłówki. Już wcześniejsze odsłony „GO” pokazały, że warto interesować się pracą Kanadyjczyków.

Jest to bez wątpienia ciekawa opcja dla graczy, którzy odliczają minuty do premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gra wskoczy na półki sklepowe 23 sierpnia i w konsekwencji Deus Ex GO może być miłą rozgrzewką przed dużą opowieścią Adama.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Deus ex go Square Enix