Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2016 12:27
Autorzy No Man's Sky podpowiadają jak poradzić sobie z poważnym bugiem w grze
1917V

Autorzy No Man's Sky podpowiadają jak poradzić sobie z poważnym bugiem w grze

W No Man's Sky znajduje się pewien poważny bug, który blokuje progres graczy. Hello Games wypowiedziało się na jego temat na oficjalnym forum gry.

Hello Games zapowiedziało już wydanie patcha w najbliższym czasie, ale na ten moment studio ma dla nas proste rozwiązanie. Co zatem robić, by nie natknąć się na poważnego buga? Solucja jest prosta - nie przełączać się z pre-orderowego statku kosmicznego do podstawowego statku, który nie posiada napędu hypedrive.

"Mamy zgłoszenia o problemach związanych z bonusowym statkiem dodawanym do zamówień predpremierowych. Jeśli gracze go posiadający przeniosą się do nowego statku, który nie posiada napędu hypedrive, progres może zostać zatrzymany w rzadkich przypadkach. W większości przypadków gracze mogą jednak kontynuować zabawę. Tytuł wykrywa, że gracz potrzebuje hypedrive i kieruje go w kierunku najbliższego NPC-a, który wyda postaci hypedrive".

Oprócz unikania przełączania się między statkami deweloperzy sugerują również, by wrócić do starszego save'a, albo by po prostu zrestartować konsolę, co może rozwiązać problem.

Hello Games pracuje obecnie nad patchem, który ma się pojawić w Sieci "wkrótce".

Na deser mamy dla was niezły trailer przygotowany przez ESA, który podsumowuje najważniejsze informacje o grze.

 

Na podwieczorek po deserze mamy dla was przykład jak intrygujące i zadziwiające istoty można znaleźć na planetach No Man's Sky.

Tagi: