Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2016 18:04
Tak wygląda kampania z Titanfall 2. Mamy długi gameplay
1434V

Tak wygląda kampania z Titanfall 2. Mamy długi gameplay

Twórcy Titanfall 2 postanowili dodać do produkcji kampanię, która pozwoli graczom wczuć się w klimat wielkich tytanów. W Sieci lądują pierwsze, pozytywne opinie o historii i ponadto możemy spojrzeć na materiały przedstawiające gameplay. 

Kampania w Titanfall 2 nie będzie tylko dodatkiem do rozbudowanego trybu sieciowego. Autorzy postanowili przygotować długą opowieść, która wprowadzi śmiałków w świat wielkich robotów.

Głównym bohaterem historii został Jack Cooper, który jest jednym z pracowników Frontier Militia. Żołnierza poznamy w bardzo nieprzyjaznych okolicznościach, ponieważ podczas jednej z misji ma spore problemy ze statkiem i musi poradzić sobie z kilkoma niespodziewanymi przeciwnikami.

Twórcy postanowili przez opowieść zaoferować klientom odpowiednie wprowadzenie do uniwersum, a jednocześnie przygotować ich do rozgrywki multiplayer. Właśnie z tego powodu podczas przygody nauczymy się korzystać z mocy postaci oraz tytanów.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w trakcie historii trafimy na trudne wybory, które wpłyną na przebiega wydarzeń. Twórcy postanowili skupić się na relacji bohater-tytan i to właśnie na tej podstawie została wykreowana opowieść. Deweloperzy pozwolą graczom dyskutować z maszyną. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Respawn Entertainment titanfall 2