Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 19:34
Krwawe i brutalne Mother Russia Bleeds debiutuje we wrześniu. Zwiastun zachęca do rozgrywki
715V

Krwawe i brutalne Mother Russia Bleeds debiutuje we wrześniu. Zwiastun zachęca do rozgrywki

Gatunek chodzonych bijatyk został w ostatnich miesiącach zaniedbany przez deweloperów, ale autorzy z Le Cartel Studio przygotowują naprawdę ciekawą produkcję. Najnowszy zwiastun Mother Russia Bleeds wygląda naprawdę nieźle. Gra trafi na pierwszą platformę we wrześniu. 

Mother Russia Bleeds opowiada alternatywną historię świata, a wydarzenia zaprowadzają graczy do Związku Radzieckiego w latach 80. W produkcji gracze wcielają w się w uzależnionego od narkotyków antybohatera, który ucieka z więzienia i zamierza wyeliminować swoich wszystkich prześladowców.

Produkcja jest klasycznym beat'em upem, który został upiększony o brutalne akcje oraz retro grafikę. Tytuł otrzyma historię, ale w tym przypadku będzie to tylko i wyłącznie pretekst do kolejnych pojedynków.

Wydawca potwierdził właśnie datę premiery – Mother Russia Bleeds trafi na komputery osobiste 5 września, ale posiadacze PlayStation 4 muszą zaczekać na premierę do jesieni. Gra została wyceniona na około 59 zł. Otrzymaliśmy również nowy zwiastun, który wygląda naprawdę nieźle. Tytuł wyróżnia się na tle konkurencji brutalnymi scenami.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Devolver Digital le cartel studio Mother Russia Bleeds zwiastun