Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 16:06
Gliwiczanie prezentują ALICE VR. Gra otrzymała świeżutki zwiastun
626V

Gliwiczanie prezentują ALICE VR. Gra otrzymała świeżutki zwiastun

Gogle wirtualnej rzeczywistości trafiają do kolejnych graczy, więc deweloperzy zamierzają przygotowywać produkcje dla tych urządzeń. Gliwiczanie z Carbon Studio pod koniec ubiegłego roku zapowiedzieli ALICE VR i gra otrzymała kolejny zwiastun. Tytuł trafi do zainteresowanych w październiku. 

W ALICE VR gracze wylądują na obcej planecie, gdzie naszym zadaniem będzie uzupełnienie zapasów ciekłego grafenu. Sprawa wydaje się naprawdę prosta, ale w tym miejscu dzieje się coś bardzo dziwnego – wszyscy mieszkańcy planety zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach.

Pewnie większość ludzi czym prędzej uciekłaby z tego miejsca, ale naszym zadaniem będzie eksplorowanie lokacji, rozwiązywanie zagadek i w ostateczności poznanie tej wielkiej tajemnicy. Twórcy już wcześniej potwierdzili, że w grze pojawiają się łamigłówki inspirowane Alicją w Krainie Czarów, a podczas opowieści wielokrotnie trafimy na trudne wybory, które zdeterminują historię i wpłyną na wydarzenia.

Studio pozwala dzisiaj spojrzeć zainteresowanym na fabularny zwiastun przybliżający wydarzenia. Na uwagę na pewno zasługują piękne widoki – studio przygotowało naprawdę ładny świat, który będziemy z przyjemnością przemierzać.

Otrzymaliśmy również potwierdzenie dotyczące daty premiery – ALICE VR trafi do zainteresowanych w październiku. Gra będzie dostępna na gogle Oculus Rift, HTC Vive i OSVR, ale oczywiście opowieść poznamy również na normalnych monitorach. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: