Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 13:51
Telltale Games może przygotować grę na podstawie Mr. Robot
712V

Telltale Games może przygotować grę na podstawie Mr. Robot

Jednym z ostatnich serialowych hitów jest bez wątpienia Mr. Robot. Opowieść Sama Esmaila zgarnęła nawet dwa Złote Globy, a wierni miłośnicy historii śledzą teraz drugi sezon. Popularność opowieści mogą wykorzystać deweloperzy z Telltale Games, którzy prawdopodobnie pracują nad grą w tym uniwersum. 

Telltale Games pracuje aktualnie nad Batman The Telltale Series, The Walking Dead - Season Three, Game of Thrones: A Telltale Games Series Season 2, Minecraft: Story Mode, czy też niezapowiedzianą pozycją w świecie Marvela. Dużo? Nie dla tej ekipy, która wielokrotnie pokazała, że potrafi jednocześnie prowadzić nawet trzy historie.

Wiele na to wskazuje, że do tego zacnego grona dołączy wkrótce historia z Mr. Robot – studio opublikowało w kanałach społecznościowych (Twitter i Facebook) reklamę komunikatora z fikcyjnej korporacji E Corp, która występuje we wspomnianym serialu.

Nie otrzymaliśmy w zasadzie żadnego potwierdzenia tych rewelacji, ale każde znane studio wykorzystuje media do komunikacji z fanami i nikt nie może pozwolić sobie na nieprzemyślaną reklamę.

Wiadomość ta powinna ucieszyć wszystkich fanów opowieści Elliota, która systematycznie zbiera bardzo pozytywne opinie wśród widzów oraz krytyków. Telltale Games może kolejny raz wykorzystać sytuację i przedstawić ciekawą przygodę.  

Źródło: https://www.vg247.com/2016/08/10/either-telltales-making-a-mr-robot-game-or-someone-on-its-social-team-is-pretty-confused/

Tagi: mr. robot serial Telltale Games