Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2016 09:53
Microsoft sprzedał już prawie cały nakład Xbox One S 2TB
2341V

Microsoft sprzedał już prawie cały nakład Xbox One S 2TB

Niektórzy zastanawiali się czy pomysł z Xbox One S chwyci w sytuacji gdy Microsoft zapowiedział  znacznie potężniejszą konsolę w postaci Project Scorpio. Okazuje się, że gigant z Redmond nie musi się niczego obawiać.

Redakcja Eurogamer.net donosi, że premierowa edycja Xbox One S z dyskiem 2TB, kosztująca 399 euro, sprzedaje się jak świeże bułeczki. W istocie konsola rozchodzi się w takim tempie, że brytyjskie sieci sprzedaży nie mają już towaru w magazynach. Już tylko ostatnie sztuki zostały w sklepie Amazon. Na taki stan rzeczy miała wpływ raczej ograniczona ilość wyprodukowanych konsol w wersji z dyskiem 2TB i duże zainteresowanie tematem graczy. Microsoft nie ma ponoć zamiaru rozsyłać do sklepów kolejnych konsol w tej wersji, więc jeśli zależy wam akurat na największym dysku 2TB, to warto zdecydować się na zakup w najbliższym czasie. Konsolę w takiej wersji będzie można dostać później jeszcze tylko w edycji limitowanej Gears of War.

Osoby, które nie zdążą z zakupem będą mogły za jakiś czas nabyć Xbox One S z dyskami 500GB i 1TB za odpowiednio 349 euro i 299 euro.

Jeśli komuś nie zależy na funkcjach odtwarzacza płyt 4K Blu-ray może się skusić jeszcze na stare modele Xbox One, które w wersjach "Odnowionych" (Refurbished) są dostępne w oficjalnym sklepie MS aktualnie za 999 zł.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-08-08-it-looks-like-the-white-xbox-one-s-2tb-has-sold-out-for-good

Tagi: