Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 19:31
2K Games ponownie zaprasza nas do Rapture. Nowy zwiastun BioShock: The Collection
775V

2K Games ponownie zaprasza nas do Rapture. Nowy zwiastun BioShock: The Collection

Ostatnio często narzekamy na wykastrowane i brzydkie kotlety, ale każdy kolejny materiał z BioShock: The Collection potrafi zachęcić do ponownego odwiedzenia tego uniwersum. Wydawca wrzucił najnowszy zwiastun, który spodoba się miłośnikom uniwersum. 

Uniwersum BioShock już dawno powinno otrzymać kolejną opowieść. Wierzę, że 2K Games w odpowiedni sposób dba o tę serię i w niedalekiej przyszłości pojawią się pierwsze informacje o kontynuacji tej wyjątkowej serii.

Dzisiaj możemy spojrzeć na krótki zwiastun zapowiadający kolekcję i jestem pewien, że z wielką przyjemnością zatopię się w te przygody. Na trzy główne opowieści trzeba poświęcić około 34 godziny, ale nie możemy jeszcze zapomnieć o znajdźkach oraz rozszerzeniach – dodatkowe przygody to kolejne 15 godzin wyjątkowej zabawy. W kolekcji nie pojawią się tryby sieciowe, ale akurat w tym przypadku nie powinniśmy głośno narzekać, bo akurat najważniejszą częścią każdego BioShocka są historie.

Miejmy tylko nadzieję, że Blind Squirrel Games zadba o odpowiedni poziom kotletów. Twórcy nie mają wielkiego doświadczenia w portowaniu pozycji, jednak 2K Games powinno dopilnować zestawu produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games BioShock: The Collection Blind Squirrel Games trailer zwiastun