Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 15:32
Zwrotne samochody i super ulepszenia. Rocket League otrzyma kolejny darmowy tryb
842V

Zwrotne samochody i super ulepszenia. Rocket League otrzyma kolejny darmowy tryb

Rocket League osiągnęło zawrotny sukces, więc Psyonix stale rozbudowuje produkcję. Wkrótce do gry trafi nowy tryb, dzięki któremu samochody otrzymają power-upy. Twórcy opublikowali zwiastun rozszerzenia.

Psyonix potwierdziło przygotowanie rozgrywki cross-platformowej w Rocket League i autorzy czekają teraz tylko na pozwolenie Sony. Studio postanowiło jednocześnie pracować nad kolejnym rozszerzeniem, które trafi na serwery już we wrześniu i wszyscy zainteresowani pobiorą dodatek za darmo.

W Rocket League Rumble samochody otrzymają 11 ulepszeń, które zdecydowanie ubarwią zabawę. Gracze otrzymają między innymi możliwość kopania przeciwników, zamrażania piłki, przyciągania futbolówki do samochodu, uderzania wszystkiego z większą mocą, zmieniania pozycji, włączania gigantycznego tornado, czy też łapania piłki za pomocą haka. Dodatek faktycznie zmieni reguły zabawy i pozwoli zainteresowanym na odrobinę szaleństwa.

Autorzy mają pomysł na rozwijanie swojej małej pozycji, która wciąż świętuje wyśmienite sukcesy. Zawodnicy z wielką przyjemnością stale wskakują w szybkie samochody i dzięki takim aktualizacjom możemy mieć pewność, że tytuł będzie wciąż w czołówce.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/rocket-league-getting-crazy-sounding-rumble-mode-h/1100-6442412/

Tagi: Psyonix rocket league