Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.08.2016 10:15
Jedziemy na biwak - zobaczcie jakie gadżety Square Enix rozdaje fanom Final Fantasy XV
1262V

Jedziemy na biwak - zobaczcie jakie gadżety Square Enix rozdaje fanom Final Fantasy XV

Nie wiem jak wy, ale ja już odliczam każdy dzień do premiery Final Fantasy XV, która nastąpi 30 września. Square na szczęście stara się nam uprzyjemnić ten ostatni okres przed wydaniem "Piętnastki" na rynek.

Square Enix przygotowało kolejną imprezę dla fanów Final Fantasy, tym razem w Nagoyi, w Japonii. Grupa graczy i dziennikarzy otrzymała zaproszenia, by wypróbować Final Fantasy XV i zapoznać się z nowymi przedmiotami promocyjnymi.

Z wydarzenia wyciekło kilka zdjęć, które są o tyle ciekawe, że pokazują element interfejsu funkcji fotograficznej, a przy okazji mapę w grze. W produkcji fotki będzie strzelać co chwilę Prompto. Jak widać można zapisać 100 zdjęć. W grze funkcjonuje również coś takiego jak "Photo Level", co pewnie wskazuje na fakt, że będziemy jakoś nagradzani za robienie zdjęć wybranych przez deweloperów obiektów...

Przy okazji można też rzucić okiem w galerii na kilka przedmiotów promocyjnych, rozdawanych fanom przez Square Enix, które są oczywiście związanych z FFXV (koszulki, kalendarze, pluszowe chocobosy, akcesoria na biwak, smycze, artbooki itd). Akcesoria "biwakowe" są oczywiście związane z motywem przewodnim gry - podróżami, spaniem pod namiotem i przesiadywaniem przy ognisku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/06/new-final-fantasy-xv-images-show-map-promptos-photo-mode-swag-and-more-from-event-in-nagoya/

Tagi: chocobos FFXV Final Fantasy XV humor Square Enix