Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.08.2016 14:26
Berserk otrzymał paczkę screenów i świeże informacje
1038V

Berserk otrzymał paczkę screenów i świeże informacje

Gatunek musou ma swoje niewielkie, aczkolwiek zagorzałe grono fanów. Po małej przerwie od tego typu gier Keoi Tecmo wraca ze zdwojoną siłą opierając schemat o nową markę. 

Znany fanom mangi i anime Berserk nadaje się idealnie do tego, aby umieścić go w zwariowanej, aczkolwiek bardzo przemyślanej formule musou. Teraz gdy wiemy co nieco więcej o nadchodzącej produkcji, możemy szykować się na dobrą zabawę. 

Zgodnie z najnowszymi informacjami na screenach pojawia się "Falcon of the Millennium Empire arc", który to zostaje wcielony do fabuły gry. Ponadto zatytułowany na Zachodzie po prostu Berserk zaoferuje nam walkę nie tylko z hordami wrogów, ale też i z olbrzymami, co jest małym urozmaiceniem wyeksploatowanej formułki. 

Aby tego było mało to im więcej wrogów zabijemy, tym większa będzie brutalność naszych walk - co z pewnością spodoba się fanom krwawej sagi. Zapraszam zatem do przejrzenia małej galerii świeżych obrazków. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/05/berserk-for-ps4ps-vitapc-gets-screenshots-on-falcon-of-the-millennium-empire-arc/

Tagi: