Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2016 07:30
Świeżutki zwiastun przedstawia gorącą rozgrywkę z Prey. Gra może otrzymać polski dubbing
1767V

Świeżutki zwiastun przedstawia gorącą rozgrywkę z Prey. Gra może otrzymać polski dubbing

Bethesda nie próżnuje. Wydawca opublikował intrygujący materiał przedstawiający rozgrywkę z Prey (2017). Arkane Studios ma wizję na ten tytuł i nadciągająca produkcja może się podobać. Szykuje się ciekawe wskrzeszenie znanego uniwersum. 

Arkane Studios to ekipa znana głównie z uniwersum Dishonored. Autorzy pracowali jeszcze nad kilkoma innymi projektami, ale to właśnie opowieść Corvo Attano sprawiła, że o deweloperach z Lyonu usłyszał cały świat.

Zdolna ekipa otrzymała od Bethesdy zadanie wskrzeszenia uniwersum Prey i twórcy postanowili rozpocząć pracę nad tym uniwersum na własny rachunek. Ekipa nie tworzy kontynuacji znanej opowieści, a przedstawiciele studia postanowili rozpocząć zupełnie nową historię.

W Prey (2017) trafimy na stację kosmiczną, na której do niedawna było bardzo spokojnie. Jednak jeden z eksperymentów wymknął się spod kontroli i teraz obca istota atakuje każdego człowieka. W grze trafimy do otwartego świata, który będziemy zwiedzać na własną rękę i podczas opowieści musimy przeciwstawić się przerażającej bestii.

Poniższy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki… Warto pamiętać o tym tytule, bo w przyszłym roku opowieść kreowana przez Arkane Studios może zarządzić. Tak produkcję zapowiadają autorzy:

"W Prey wcielasz się w pierwszego człowieka, który został ulepszony mocami obcych. Próbujesz odkryć tajemnice na atakowanej, opustoszałej stacji kosmicznej, a aby przetrwać, musisz improwizować i kombinować. Prey to prawdziwie nowa, odważna historia osadzona w niebezpiecznym świecie."

Bardzo możliwe, że gra trafi do nas w pełnej, polskiej wersji językowej! Nawet poniższy zwiastun jest upiększony polskim dubbingiem. Warto tutaj na pewno przypomnieć sytuację z Doom (2016) oraz Dishonored 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arkane Studios Bethesda gameplay Prey