Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 17:00
Xbox One z dyskiem 1TB za 999 zł. Czyszczenie magazynów trwa
2780V

Xbox One z dyskiem 1TB za 999 zł. Czyszczenie magazynów trwa

Na rynku pojawił się już Xbox One S, więc będziemy świadkami licznych promocji, dzięki którym gracze mogą nabyć w mniejszej cenie „starego” Xboksa One. Jeden z naszych czytelników zauważył ciekawą ofertę z sieci sklepów Auchan.  

Xbox One S jest mniejszą i odrobinę mocniejszą wersją swojego starszego brata, ale urządzenie podobno nie będzie otrzymywać gier na wyłączność. Właśnie z tego powodu wielu graczy, pomimo pojawienia się nowej wersji, może zainwestować w starszą edycję.

Sprzęt bez najmniejszego problemu kupimy za zaledwie 999 zł! I nie jest to standardowa, 500GB wersja, a konsola posiada dysk o pojemności 1TB.

Cena wydaje się rozsądna i powinna zachęcić niektórych graczy do zapoznania się z urządzeniem. W końcu na Xboksa One wyszło sporo bardzo ciekawych tytułów, które potrafią zachęcić do propozycji Amerykanów.

Oczywiście musicie zadać sobie pytanie, czy wolicie dołożyć do trochę mocniejszego sprzętu i cieszyć się mniejszym pudełkiem – wszystko zależy od Waszego budżetu. Jeśli jednak nie macie parcia na te kilka dodatkowych fps-ów, to nie powinniście się zastanawiać. 

Ofertę znalazł Kacprozo1, któremu serdecznie dziękuję.

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: