Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 14:01
Strategia czasu rzeczywistego w czasach II wojny światowej na PS4 i PC! Zapowiedziano Sudden Strike 4
2180V

Strategia czasu rzeczywistego w czasach II wojny światowej na PS4 i PC! Zapowiedziano Sudden Strike 4

Fani RTS-ów od dawna czekali na tak pozytywną wiadomość. Sudden Strike 4 właśnie został zapowiedziany i produkcja trafi również na konsolę Sony. Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun oraz poznać pierwsze informacje o grze. 

Sudden Strike 4 to strategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w czasach II wojny światowej. Za produkcją odpowiada studio Kite Games, a wydawcą zostało Kalypso Media. W tytule gracze otrzymają możliwość uczestniczenia w wielkich bitwach, a najnowsza odsłona charakteryzuje się ulepszoną grafiką, nowymi scenariuszami, a nawet legendarnymi dowódcami, którzy posiadają indywidualne umiejętności. 

Kalypso Media kontynuuje wskrzeszanie znanych IP i najnowsza odsłona Sudden Strike nie jest nowym początkiem serii. Twórcy z Kite Games zdecydowali się na pełnoprawną kontynuację, w trakcie której gracze poznają trzy kampanie. Podczas historii zawodnicy poprowadzą Brytyjczyków, Amerykanów, Niemców oraz wojska Radzieckie, a do ich dyspozycji autorzy oddadzą ponad 100 najróżniejszych jednostek.

W produkcji znajdzie się ponad 20 wymagających scenariuszy dla pojedynczego gracza, tryb potyczek oraz rywalizacja sieciowa. Deweloperzy zadbali o nowy system nagród, który będzie nagradzał odpowiednie podejście do starć, a jednocześnie zwycięzcy otrzymają punkty umiejętności i dodatkową zawartość pokroju historycznych materiałów wideo.

Produkcja zadebiutuje w 2 kwartale 2017 roku na PlayStation 4 i komputerach osobistych.   

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Kalypso Media Kite Games Sudden Strike 4 zapowiedź