Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2016 12:54
Recenzenci masakrują "Legion samobojców" - wściekli fani założyli petycję by zamknąć Rotten Tomatoes
5112V

Recenzenci masakrują "Legion samobojców" - wściekli fani założyli petycję by zamknąć Rotten Tomatoes

Nie tylko Dawid Muszyński rozczarował się "Legoniem samobojców". Śmiało można powiedzieć, że zachodnie serwisy recenzujące hollywoodzkie produkcje masakrują dzieło Davida Ayera.

Patrząc na recenzje zgromadzone przez serwis RottenTomatoes (filmowy odpowiednik portalu MetaCritic) trudno doszukać się jednoznacznie pozytywnych recenzji filmu "Legion samobojców". Obraz Davida Ayera ma mieć ponoć żenujący scenariusz, kiepsko zarysowanych bohaterów, złe tempo rozwoju akcji, a w dodatku nie najlepsze zdjęcia. Krytycy, którzy chwalą "Suicide Squad" starają się wskazywać na świetną grę aktorską Margot Robbie, która znakomicie wcieliła się w Harley Quinn. Wnioski z większości tekstów są jednak takie, że to po prostu nieudane przedsięwzięcie.

Niektórzy fani wyczekujący od dłuższego czasu "Ligi" są wściekli na taki obrót spraw. Pewne osoby węszą w publikowanych negatywnych recenzjach spisek... serwisu RottenTomatoes, który "uwziął się na dzieła związane z uniwersum DC". W Sieci ruszyła wczoraj petycja, która zgromadziła ponad 17 tysięcy podpisów. Petycja została już zamknięta przez autora, który zdał sobie chyba sprawę jak absurdalny był jej cel - miało nim być "zamknięcie portalu RottenTomatoes".

Źródło: https://www.change.org/p/rottentomatoes-com-shutdown-rotten-tomatoes

Tagi: film humor kino Legion Samobójców