Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2016 08:49
The Last Guardian na nowych screenach z magazynu Famitsu
1051V

The Last Guardian na nowych screenach z magazynu Famitsu

Aż w trudno w to uwierzyć, ale w końcu naprawdę zbliżamy się do premiery projektu-widmo, czyli The Last Guardian. Rzeczona łajba wreszcie zmaterializowała się na branżowych wodach i zbliża się do nas z coraz większą prędkością.

The Last Guardian trafi na PlayStation 4 25 października. Wiadomo już, że tytuł będzie można kupić w standardowej edycji pudełkowej, jak i wypasionej kolekcjonerce kosztującej ok. 500 zł, w której znajdziemy świetnie wyglądającą figurkę Trico (jej pierwsze foty możecie zobaczyć tutaj).

Pocieszny Trico jest też bohaterem czterech świeżych screenshotów, które zostały opublikowane przez magazyn Famitsu. Właściwie nie ma tu nic specjalnego, ani odkrywczego, ale dla osób wyczekujących od lat informacji o The Last Guardian każdy news z konkretnymi materiałami o tym tytule jest pewnie mile widziany. Screeny mają mniejszą jakość niż zwykle, bo to skany z drukowanego magazynu.

Szkoda tylko, że grą nie będą mogły cieszyć się osoby, które jeszcze nie sprawiły sobie PS4. Przy tym poziomie graficznym trudno uwierzyć w zapewnienia deweloperów, że konieczna była przesiadka z PS3 na PS4 w trakcie produkcji.

Źródło: Famitsu

Tagi: galeria ps4 screeny the last guardian