Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2016 16:58
Wikingowie ruszają do boju. Twórcy prezentują zwiastun Vikings: Wolves of Midgard
864V

Wikingowie ruszają do boju. Twórcy prezentują zwiastun Vikings: Wolves of Midgard

Nordycki klimat przypadł naszym czytelnikom do gustu, więc na pewno z przyjemnością zapoznacie się ze świeżutkim zwiastunem Vikings: Wolves of Midgard. Twórcy przedstawiają pozycję i pobudzają zainteresowanie. Ta gra wygląda naprawdę nieźle. 

Vikings: Wolves of Midgard na pierwszych materiałach przypomina Diablo w nordyckim świecie. Autorzy nie ukrywają, że przygotowując swoją pozycję inspirowali się znanym uniwersum Blizzarda, ale zamierzają zaoferować graczom sporo elementów, które będą wyróżniać grę na tle konkurencji.

W tytule wcielimy się w szefa klanu Wilków z Midgaru, którzy muszą za wszelką cenę powstrzymać nadciągające zło. Niebezpieczeństwo zagraża całej planecie, więc bohaterowie bez głębszego zastanowienia chwytają za broń.

Autorzy zadbają o długą opowieść, którą poznamy ze znajomymi, a jednocześnie znudzeni przygodą gracze wskoczą na areny i sprawdzą swoje umiejętności w serii wyzwań. Ciekawym aspektem rozgrywki będzie możliwość odbudowania zniszczonej wioski – dzięki wykonywanym misjom usprawnimy bazę wypadową i zadbamy o nowych sklepikarzy.

Studio opublikowało bardzo przyjemny zwiastun, który przedstawia świat i pozwala spojrzeć na kilka fragmentów walki. O tym tytule warto pamiętać, bo jeśli autorzy zadbają o dopracowanie szczegółów, to na początku przyszłego roku możemy otrzymać naprawdę mocną grę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Games Farm Kalypso Media trailer Vikings: Wolves of Midgard zwiastun