Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2016 17:03
CI Games przypomina o Sniper: Ghost Warrior 3. Zamawiając grę przed premierą otrzymamy kampanię z bohaterką
996V

CI Games przypomina o Sniper: Ghost Warrior 3. Zamawiając grę przed premierą otrzymamy kampanię z bohaterką

Od długiego czasu nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji od rodzimego CI Games, ale ciszę przerwał zwiastun. Twórcy pozwalają spojrzeć na kilka ładnych widoków oraz głównego bohatera produkcji. Poznaliśmy również dodatek, który trafi do wszystkich osób zamawiających grę przed premierą. 

CI Games postanowiło nie celować snajperem w gorącą końcówkę roku. Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje dopiero w styczniu, a dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z produkcji. Dotychczas oglądaliśmy głównie fragmenty rozgrywki, a dzisiaj autorzy opublikowali zwiastun. Materiał w przyjemny sposób przedstawia grę, pokazuje kilka ładnych lokacji, pozwala spojrzeć na gadżety i całość wygląda naprawdę nieźle.

Osoby zamawiające pozycję przed premierą otrzymają DLC „The Escape of Lydia” – w rozszerzeniu główną bohaterką jest kobieta, która eliminuje przeciwników za pomocą snajperki. Historia pozwoli nam poszerzyć swoją znajomość związaną z uniwersum, ponieważ dodatkowe misje są prequelem do głównej przygody.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale możliwe, że w niedalekiej przyszłości rodzime studio ruszy z kampanią marketingową. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: ci games preorder Sniper: Ghost Warrior 3 zwiastun