Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2016 15:01
Zapowiedziano Polska Farma 2017. Gra jest kontynuacją zeszłorocznego Symulatora Farmy 2016
840V

Zapowiedziano Polska Farma 2017. Gra jest kontynuacją zeszłorocznego Symulatora Farmy 2016

Fani e-farmy nie mogą w ostatnich tygodniach narzekać na brak przyjemnych informacji. Właśnie otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź Polskiej Farmy 2017 – jest to kontynuacja zeszłorocznego Symulatora Farmy 2016. Produkcja otrzyma ponad 170 licencjonowanych maszyn oraz sprzętów od polskich i światowych  producentów.

Polska Farma 2017 to najnowsza odsłona jednej z najbardziej znanych i innowacyjnych symulatorów rolniczych na świecie zwanych też jako Farm Expert. Gra jest kontynuacją zeszłorocznego Symulatora Farmy 2016. Tytuł jest rozbudowaną symulacją farmy, która jest możliwa dzięki zaawansowanej fizyce gleby oraz realistycznemu modelowi jazdy maszyn. Autorzy zadbali o ponad 170 licencjonowanych maszyn oraz sprzętów, które można wykorzystywać do zarządzania swoim terenem. Podczas rozgrywki należy uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, opiekować się sadem oraz roślinami szklarniowymi. W produkcji gracz trafia do olbrzymiego, otwartego świata.

Twórcy przygotowując tytuł zajęli się idealnym odwzorowaniem realistycznej fizyki jazdy oraz fizyki gleby. Przygotowali licencjonowane maszyny i sprzęt rolniczy, stworzyli przydomowy warsztat, szklarnię, pełnoprawny modding oraz grę wieloosobową. W grze należy również chronić rośliny za pomocą 3 rodzajów specjalistycznych środków.  

Gra trafi do Polski dzięki wydawnictwu Cenega – firma jest oficjalnym partnerem PlayWay. Premierę zaplanowano na 2 września i pozycja będzie dostępna w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: