Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.08.2016 08:12
Plotki się sprawdziły - klasyczny hit wylądował na PS4!
1434V

Plotki się sprawdziły - klasyczny hit wylądował na PS4!

Kilka dni temu pojawiły się pogłoski dotyczące wydania Ape Escape 2 w wersji na PlayStation 4. Cóż, okazuje się, że ponownie serwis Exophase, który publikuje regularnie listy Trofeów do gier, się nie mylił.

Ape Escape 2 faktycznie zmierza na PS4. Ba! - gra już właściwie wylądowała na tej platformie. Klasyczny tytuł Japan Studio można już pobierać z europejskiego PlayStastion Store. Cena dla osób z wykupionym abonamentem PS Plus to 31,50 zł, a dla całej reszty 42 zł.

Czy warto skusić się na Ape Escape 2? To dobre pytanie. Tytuł z PS2 w swoim czasie zebrał wiele pochwał, ale nie da się ukryć, że dzisiaj się sporo zestarzał pod względem graficznym. Gra zachowała jednak na tyle atrakcyjny gameplay, że wiele osób gra w niego do dzisiaj, umieszczając np. na YouTube próby speedrunów.

Przeciek o pojawieniu się Ape Escape 2 na PS4 pojawił się kilka dni temu. Serwis Exophase opublikował listę Trofeów do edycji gry na PS4. To kolejny raz, kiedy Exophase przewidziało nadciągającą premierę. Ten fakt nadaje dużej wiarygodności przeciekom dotyczącym Inside na PS4, o których pisałem wczoraj.

Trochę rozgrywki z Ape Escape 2 w wersji na PS2 możecie sprawdzić poniżej.

 

Tagi: