Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2016 19:40
Outlast II nie zadebiutuje w 2016 roku. Twórcy postanowili przełożyć premierę
926V

Outlast II nie zadebiutuje w 2016 roku. Twórcy postanowili przełożyć premierę

Nie na taką wiadomość czekali gracze wyczekujący na nową produkcję studia Red Barrels. Deweloperzy właśnie potwierdzili opóźnienie premiery i ta informacja powinna zainteresować fanów horrorów, bo już wkrótce będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia. 

Red Barrels właśnie wydało oficjalny komunikat, w którym autorzy wyjaśniają zaistniałą sytuację. Studio słucha opinii graczy, chce im dostarczyć jak najlepszą produkcję, więc właśnie z tego powodu postanowiono opóźnić premierę. Dodatkowy czas pozwoli twórcom przygotować oczekiwaną wizję, na którą zasługują fani.

Nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów dotyczących wydania, ale autorzy celują w 1 kwartał 2017 roku – jest to ciekawa sytuacja, ponieważ na początku roku debiutuje Resident Evil VII! W tej sytuacji fani horroru w stosunkowo małym czasie zapoznają się z dwoma przerażającymi opowieściami.

Miejmy nadzieję, że na Outlast II nie będziemy czekać za długo. W sumie patrząc na premierę historii Capcomu, to możemy oczekiwać, że Kanadyjczycy wrzucą swoją grę na koniec marca.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery opóźnienie outlast ii red barrels