Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2016 15:53
Techland zapowiedział Symulator Farmy 17: Pure Farming. Twórcy obiecują najbardziej kompletną produkcję
606V

Techland zapowiedział Symulator Farmy 17: Pure Farming. Twórcy obiecują najbardziej kompletną produkcję

Szybki zwiastun, mała informacja prasowa i mamy. Techland właśnie zapowiedział Symulator Farmy 17: Pure Farming i podobno będzie to najbardziej kompletna produkcja w gatunku. Gra zaoferuje funkcje oraz tryby, na które czekają gracze od lat.  

Symulator Farmy 17: Pure Farming to gra strategiczna, w której gracz zarządza wielką farmą. Za produkcję odpowiada niezależne studio Ice Flames, a wydawcą został Techland. Tytuł wprowadzi do gatunku unikalne funkcje oraz tryby, na które czekają gracze od długiego czasu.

Nie otrzymaliśmy jednak na dzień dobry żadnych głębszych informacji. Rodzima ekipa postanowiła zorganizować wielką prezentację gry na tegorocznym gamescomie, więc dopiero w połowie miesiąca otrzymamy szczegóły. Nasza ekipa zapewne pojawi się na stoisku Techlandu, więc postaramy się opowiedzieć Wam o produkcji w trakcie naszych relacji z Kolonii. 

Kilka słów na temat gry postanowił powiedzieć główny producent Kornel Jaskuła:

„Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele symulatorów farmy. Patrząc jednak na ich zawartość zauważyliśmy, że wiele z nich nie uwzględnia w rozgrywce lub niewystarczająco szeroko traktuje aspekty nieodzownie związane w prawdziwym rolnictwem. Fani gatunku też widzą to od lat i zwracają się z prośbą do deweloperów o dodanie tych elementów. Dlatego chcemy być tymi, którzy dadzą im wszystkie te niuanse rozgrywki, których im dotychczas brakowało.”

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: