Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2016 20:36
Jujubee przywiezie do Kolonii Kursk. Zobaczcie nowe screeny z gry
1136V

Jujubee przywiezie do Kolonii Kursk. Zobaczcie nowe screeny z gry

Małymi krokami przygotowujemy się do imprezy w Kolonii. Jujubee postanowiło wykorzystać wydarzenie i zaprezentuje szerokiej publiczności Kursk. Odwiedzający targi otrzymają możliwość zagrania w produkcje katowickiego studia.

Kursk to niezwykle ciekawa produkcja przygotowywana przez katowickie Jujubee. Twórcy postanowili opowiedzieć tragedię rosyjskiego okrętu podwodnego, który zatonął ma Morzu Barentsa z całą 118 osobową załogą dokładnie 12 sierpnia 2000 roku.

Wydarzenie związane z Kurskiem nadal budzą spore kontrowersje, ale autorzy postanowili stworzyć przygodę na podstawie faktów i dzięki temu zainteresowani gracze otrzymają możliwość zapoznania się z dramatyczną historią okrętu.

Deweloperzy pojawią się z grą w Kolonii, gdzie będzie możliwość zagrania w wersję demonstracyjną. Nasza ekipa na pewno pojawi się na stoisku Jujubee i na PPE przeczytacie kilka słów na temat produkcji. Prezentację zapowiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.:

 

"Będzie to pierwszy raz kiedy gracze będą mogli zagrać w ten ambitny tytuł. Nikt wcześniej nie miał okazji zobaczyć gry w ruchu i nawet pojedynczy zrzut ekranu czy materiał filmowy z rozgrywki nie zostały dotąd opublikowany. Po zwiastunie, który został zaprezentowany w 2015 roku, demo udostępnione na targach w Kolonii będzie pierwszą okazją, by zobaczyć działający gameplay wraz ze zbliżoną do docelowej oprawą wizualną i dźwiękową. Wszystkich zainteresowanych tym tytułem zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr A-019 w Hali 10. Zachęcamy do przekonania się na własnej skórze jak urozmaicona i ciekawa będzie to gra. Mamy nadzieję, że każdy odwiedzający targi przeżyje ekscytujące chwile podczas rozgrywki!"

W galerii znajdziecie nowe zdjęcia przedstawiające tytuł.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Gamescom 2016 Jujubee Kursk