Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2016 15:18
Pierwszy odcinek Life is Strange za darmo. Square Enix zachęca do poznania opowieści
1975V

Pierwszy odcinek Life is Strange za darmo. Square Enix zachęca do poznania opowieści

Life is Strange okazało się hitem, który osiągnął spory sukces na wszystkich platformach. Wydawca postanowił zdecydowanie poszerzyć grono odbiorców opowieści i zaoferował za darmo początek historii. Epizod pobierzemy na każdy sprzęt. 

Gra Dontnod Entertainment to jedna z najciekawszych opowieści aktualnej generacji. Twórcy przez pięć odcinków opowiedzieli wyjątkową historię, którą naprawdę warto poznać. Cały sezon jest wyceniony na 69,99 zł – kwota nie powala – ale mimo to Square Enix zdecydowało się na ciekawą promocję.

Od jutra każdy zainteresowany posiadacz PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360, czy też komputerów osobistych będzie mógł pobrać za darmo pierwszy odcinek Life is Strange. Oferta nie jest ograniczona czasowo – to stały rabat.

W tej sytuacji zaoszczędzicie 17,99 zł, ale odnoszę wrażenie, że akurat to nie jest najważniejsze. Wydawca doskonale zdaje sobie sprawę z siły pozycji i właśnie ten przedsmak w postaci pierwszego odcinka ma nas skłonić do kupienia całej przygody.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Life is Strange promocja Square Enix

Nie przegap