SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2016 18:00
DualShock 4 w końcu podłączymy bezproblemowo do PC? Sony zarejestrowało tajemnicze urządzenie
1551V

DualShock 4 w końcu podłączymy bezproblemowo do PC? Sony zarejestrowało tajemnicze urządzenie

Kontroler do PlayStation 4 nadal nie otrzymał pełnego wsparcia z komputerami osobistymi, ale wkrótce może się to zmienić. Sony zarejestrowało tajemniczy adapter, który może umożliwić podłączyć najnowszego DualShock do PC. 

Federalna Komisja Komunikacji przestawiła nowy certyfikat od Sony. Adapter sieciowy ma współgrać z PlayStation 4 i w sumie nie powinno nikogo dziwić, gdy w końcu otrzymamy możliwość podłączenia DualShocka 4 do PC. Urządzenie zostało przedstawione kodową nazwą „CUH-ZWA1U”, a właśnie CUH sugeruje możliwość współpracy z najnowszą konsolą Sony. Warto również zauważyć, że literka „Z” odnosi się do padów Japończyków.  

Ta wiadomość powinna ucieszyć między innymi sympatyków Street Fighter V, którzy dotychczas musieli korzystać ze sprzętów różnych firm – w sumie najlepszą opcją jest pad z Xboksa One, ale posiadacze PlayStation 4 musieli w tej sytuacji kupować dodatkowe urządzenie.

Na oficjalne potwierdzenie urządzenia musimy jeszcze zaczekać, ale bardzo możliwe, że już wkrótce przedstawiciele Sony zapowiedzą nowy sprzęt.  

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/mysterious-ps4-wireless-adapter-certified/1100-6441524/?ftag=GSS-05-10aaa0b&linkId=26258147

Tagi: dualshock 4 pc playstation 4