Euro 2016 dzień 22 - przed nami drugi półfinał - Niemcy - Francja. Typujemy do 20:50

Konkurs
746V
redakcja | 07.07.2016, 08:11

Mecz nie porwał, ale wystarczyły 3 minuty po przerwie, aby Portugalia zadała dwa skuteczne uderzenia i tym samym zapewniła sobie awans do finału. A dzisiaj zapraszamy na drugi półfinał - Niemcy spotkają się z gospodarzem Euro, reprezentacją Francji.

Według bukmacherów zanosi się na bardzo wyrównany pojedynek. Stawiając na jedną lub drugą reprezentację złotówkę, do wygrania mamy ok. 2,80 zł. Reprezentacja Niemiec w grupie C ograła Ukrainę i Irlandię, remisując z Polską. W kolejnej fazie turnieju rozprawiła się 3:0 ze Słowacją. Ćwierćfinał wygrany z Włochami zapamiętaliśmy dzięki 9. seriom rzutów karnych zakończonych wygraną Niemców 6:5. Francuzi jako gospodarze Euro rozpoczęli cały turniej. W pierwszym meczu ograli Rumunię 2:1, następnie pokonali Albanię i zremisowali ze Szwajcarią. W 1/8 finału okazali się lepsi od Irlandii, a w ćwierćfinale pokonali Islandię.

Dotychczas obie ekipy spotkały się 27 razy - 12 wygranych Francji, 5 remisów, 10 zwycięstw Niemców. Na MŚ w 2014 roku ekipa Niemiec pokonała Francję 1:0 w ćwierćfinale po golu Hummelsa, który w dzisiejszym meczu będzie pauzował za kartki.

Spotkanie rozpocznie się o 21.00 w Marsylii, a tym samym na Wasze typy czekamy do 20:50. Przed nami już tylko 3 mecze łącznie z najbliższym.

Przypominamy również, że w fazie pucharowej typujemy tylko wynik podstawowych 90 minut bez dogrywki i ewentualnych karnych.

PES stawiał 1:0 dla Portugalczyków, a skończyło się 2:0, więc całkiem blisko. A co w drugim półfinale? Czyżby Niemcy byli aż takim pewniakiem?

Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów.

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016

Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :).

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Źródło: własne