Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2016 19:30
Star Wars: Battlefront Bespin - zobaczcie zwiastun nadciągającego dodatku
1080V

Star Wars: Battlefront Bespin - zobaczcie zwiastun nadciągającego dodatku

Gracie jeszcze w Star Wars: Battlefront (2015)? To możecie przygotować się na nadciągające rozszerzenie. Twórcy właśnie opublikowali prezentację kolejnego dodatku, który trafi do najwierniejszych fanów pozycji już 21 czerwca. 

Rozszerzenie Bespin trafi do pierwszych zainteresowanych 21 czerwca. W tym dniu dodatek pobiorą posiadacze Przepustek Sezonowych – pozostali gracze na te przyjemności muszą czekać dwa tygodnie.

Debiut odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc DICE postanowiło przedstawić na materiale wideo nadciągające przyjemności. Dla mnie najważniejszym elementem dodatku są bez wątpienia nowe lokacje – gracze mogą przygotować się na pięć map do trybu wieloosobowego, które zostały zlokalizowane w Mieście w Chmurach:

„Odwiedź lokacje znane z filmu, w tym platformy, pomosty, niezapomniane białe wnętrza Pałacu Administratora oraz mroczne, industrialne korytarze komór zamrażania karbonitowego. Wybierz się do znanych z Legend Star Wars™ Laboratoriów Bioniip, gdzie produkowane były komponenty cybernetyczne i bioimplanty.”

W produkcji pojawią się również nowe postacie – gracze wskoczą w buty przemytnika lub łowcy nagród:

„Dołącz do legendarnego przemytnika Lando Calrissiana i bezwzględnego łowcy nagród Dengara w Mieście w Chmurach na Bespin.”

Twórcy zadbali również o nowe elementy – nowy pojazd (Cloud Car), blaster (X8 - nocny snajperski), blaster (EE-4) oraz trzy karty (lornetka zwiadowcy, granat porażający, zakłócenie). 

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE dlc Electronic Arts star wars: battlefront (2015) trailer zwiastun