redakcja PPE redakcja PPE 15.06.2016 16:50
Euro 2016 dzień 6 - zaczynamy drugą rundę spotkań. Dzisiaj Rumunia - Szwajcaria - została godzina!
820V

Euro 2016 dzień 6 - zaczynamy drugą rundę spotkań. Dzisiaj Rumunia - Szwajcaria - została godzina!

A jednak! Skazywana na pożarcie Islandia skutecznie postawiła się faworyzowanej Portugalii. Widać to i w naszej zabawie, gdzie zaledwie 17 osób wytypowało poprawnie ostateczny wynik - 1:1. Dzisiaj zapraszamy Was do typowania pierwszego meczu z drugiej serii spotkań - Rumunia - Szwajcaria.

Zapowiada się nam bardzo ciekawe spotkania. Bukmacherzy większe szanse dają Szwajcarom, ale wypada przypomnieć, że Rumunii dzielnie walczyli w meczu otwarcia z Francją (przegrywając po golu w końcówce 1:2), natomiast Szwajcaria wcale nie bez problemów wygrała zaledwie 1:0 z Albanią. Obie ekipy grały ze sobą dwunastokrotnie - bilans to po 5 wygranych i 2 remisy.

Spotkanie rozpocznie się o 18.00 w Paryżu, a tym samym na Wasze typy czekamy do 17:50. Cały czas przypominamy, że do zabawy można dołączyć w każdej chwili - przed nami jeszcze 18 spotkań do wytypowania.

TYPUJ WYNIK MECZU


Cóż, PES trochę miał nosa z tym typem 1:0 dla Portugalii, że łatwo nie będzie, ale finałowe 1:1 punktów nie daje. A dzisiaj mamy znowu skromne 1:0 - zobaczymy, czy PES wreszcie zapunktuje.


Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów. 

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016


Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :). 

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Tagi: uefa euro 2016