Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2016 14:02
Xbox One nie otrzyma opcji DVR. Microsoft wstrzymał ten projekt
1451V

Xbox One nie otrzyma opcji DVR. Microsoft wstrzymał ten projekt

Xbox One stale otrzymuje nowe funkcje. W ubiegłym roku Microsoft zapowiedział wprowadzenie do swojej najnowszej konsoli specjalnej opcji, dzięki której każdy zainteresowany mógłby nagrywać ulubione programy oraz seriale. Niestety, ale według najnowszych informacji Amerykanie wstrzymali ten projekt. 

W sierpniu ubiegłego roku Microsoft zapowiedział wprowadzenie nowej aktualizacji Xboksa One. Amerykanie planowali wprowadzenie funkcji, dzięki której nagralibyśmy wszystkie ulubione seriale, filmy oraz programy na dysk konsoli. 

Jednak w tym przypadku zakończyło się na wielkich planach. Redakcja The Verge otrzymała od korporacji wiadomość dotyczącą zawieszenia prac nad projektem. Firma postanowiła skupić się na innych – potrzebniejszych – elementach, które bardziej zainteresują klientów.

Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości poznamy dokładne plany Microsoftu na rozwój Xboksa One. E3 2016 to bez wątpienia dobry moment na przedstawienie nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w przyszłości.

Czekaliście na Xbox One DVR? 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/06/09/xbox-one-tv-dvr-feature-aon-holda

Tagi: aktualizacja firmware Microsoft xbox one dvr