Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2016 21:05
LawBreakers może pochwalić się kilkoma ciekawymi elementami, ale czy gra osiągnie sukces? Zobaczcie rozgrywkę
1172V

LawBreakers może pochwalić się kilkoma ciekawymi elementami, ale czy gra osiągnie sukces? Zobaczcie rozgrywkę

W następnych miesiącach sympatycy strzelania nie będą narzekać na brak nowych premier. Wśród wielu znanych marek na rynku pojawi się LawBreakers, który będzie chciał zainteresować fanów futurystycznego strzelania. Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę z pozycji Cliffa Bleszinskiego.

LawBreakers jest testowany przez pierwszych graczy i sympatycy strzelania zamieszczają w Sieci swoje materiały przedstawiające rozgrywkę. Gra nie wygląda źle, bohaterowie mają kilka interesujących umiejętności, ale czy tytuł może mierzyć się z między innymi Call of Duty: Infinite Warfare?

Do końca roku na rynku zadebiutuje wiele bardzo mocnych shooterów, a aktualnie projekt  Bleszinskiego wygląda bardzo standardowo. Gra nie będzie zawierać kampanii, więc pozycją powinni interesować się wyłącznie miłośnicy sieciowego strzelania.

Odnoszę jednak wrażenie, że deweoperzy nie oferują za wiele wciągających elementów, by gra mogła odnieść oczekiwany sukces. Cliff zapowiada emocjonujące starcia, ale prezentowany gameplay przedstawia raczej typową strzelankę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Boss Key Productions gameplay LawBreakers