Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2016 15:55
Yooka-Laylee wygląda wybornie - zobaczcie zwiastun i rozgrywkę. Opóźniono premierę produkcji
704V

Yooka-Laylee wygląda wybornie - zobaczcie zwiastun i rozgrywkę. Opóźniono premierę produkcji

Mamy dobrą i złą wiadomość dla graczy wyczekujących na Yooka-Laylee. Twórcy właśnie opublikowali zwiastun, a w Sieci pojawiają się materiały przedstawiające świetną rozgrywkę, ale tytuł zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku. 

Końcówka roku to nie jest dobry moment na premierę tej kolorowej opowieści. Twórcy właśnie potwierdzili zmianę daty premiery Yooka-Layleepozycja zadebiutuje na rynku dopiero na początku 2017 roku. Czy jest to zła wiadomość? Z jednej strony tak, bo musimy dłużej czekać, ale autorzy otrzymają więcej czasu na dopracowanie pozycji, która trafi na półki sklepowe w zdecydowanie przyjemniejszym terminie. 

Szczęśliwcy otrzymali możliwość przetestowania pozycji i opinie są jednoznaczne – szykuje się wyjątkowo przyjemna, dobrze wyglądająca i pomysłowa produkcja. Nawet na zaprezentowanych materiałach można zauważyć wielką różnorodność w rozgrywce. Jak za starych, dobrych czasów? Trudno oceniać po pierwszych materiałach, ale na pewno muszę pamiętać o tym tytule. 

Ciekawie wygląda wykorzystanie różnych zdolności bohaterów. Podobnie jak w Banjo-Kazooie (przypadek? ;)) każdy z protagonistów będzie miał znaczący wpływ na poznawaną przez graczy opowieść. 

Warto przypomnieć, że za tytuł odpowiadają deweloperzy z Playtonic Games, którzy zebrali gotówkę na grę w zaledwie 40 minut. To jeden z największych hitów Kickstartera

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap