Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.06.2016 08:49
Duchowy spadkobierca Silent Hills skasowany - koniec marzeń o Allison Road
866V

Duchowy spadkobierca Silent Hills skasowany - koniec marzeń o Allison Road

W październiku zeszłego roku już można było zacierać ręce na wieść o tym, że Allison Roadpojawi się również na PS4. Niestety możemy już przestać marzyć, że kiedykolwiek zagramy w "duchowego spadkobiercę Silent Hills".

Allison Road powstało po tym jak Konami opublikowało demo przerażającego Silent Hills (aka P.T.) na PS4. Deweloperzy zainspirowali się tym kawałkiem kodu. Tytuł najpierw miał trafić tylko na PC, a w październiku 2015 r. ekipa Lilith ogłosiła, że swoją wersję horroru otrzymają też posiadacze PS4. Produkcję miało wydać Team 17 i wyglądało na to, że nic już nie zatrzyma rzeczonego projektu.

Niestety wczoraj na Twitterze twórców gry pojawił się wpis informujący, że "Allison Road musiało niestety zostać skasowane". Powody takiego posunięcia są póki co nieznane. deweloperzy mają wydać na ten temat dłuższy komunikat w najbliższych dniach.

Allison Road zaczęło swoją "karierę" jako projekt na Kickstarterze. Zbieranie pieniędzy poprzez ten serwis zostało jednak nieoczekiwanie zakończone i studio ogłosiło, że wydania produkcji podjęło się Team 17. Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach dowiemy się, co naprawdę działo się z Allison Road w ostatnich miesiącach.

Tagi: allison road horror Indie P.T. silent hills Team 17

Nie przegap