Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 01.06.2016 12:00
Zobaczcie 20 minut j-RPG-owej akcji ze Star Ocean: Integrity and Faithlessness
501V

Zobaczcie 20 minut j-RPG-owej akcji ze Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Gra od jakiegoś czasu dostępna jest w japońskich sklepach, a niebawem przywędruje również na zachód. Z tej okazji otrzymaliśmy aż 20 minut gameplayu w bardziej zrozumiałym dla nas języku.

Nowa odsłona legendarnej serii ze studia Tri-Ace trafi do sprzedaży w Europie już 1 lipca tego roku. Twórcy oraz Sony próbują zachęcić nas do zainteresowania się grą przez solidną porcję nagrania z rozgrywki, która pokazuje nam różnorodne aspekty gameplayu.

Dla przypomnienia:

Wydarzenia ukazane w Integrity and Faithlessness rozgrywają się pomiędzy drugą i trzecią częścią serii. Akcja toczy się na słabo rozwiniętej planecie Faykreed, jakieś sześć tysięcy lat świetlnych od Ziemi. Głównym bohaterem jest 23-letni Fidel Camuze, utalentowany szermierz z królestwa Resulia, syn miejscowego doradcy wojskowego. Fidel chroni i uczy posługiwania się mieczem mieszkańców miasta Stahl, ale pewnego dnia jego los odmienia się gdy na Faykreed docierają wstrząsy konfliktów mających miejsce we wszechświecie.

Jeżeli czujecie się zainteresowani kolejną kosmiczną epopeją to zapraszamy do obejrzenia filmiku, a jeśli i on przypadnie wam do gustu, to w okolicach początku lipca z pewnością damy wam znać, czy warto zainwestować w ten tytuł.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2016/05/star-ocean-5-20-minutes-of-gameplay.html

Tagi: star ocean star ocean: integrity and faithlessness tri-ace