SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.05.2016 08:06
Resident Evil 5 w czerwcu na PS4 i XOne - zobaczcie jak Capcom wyciska ostatnie soki z popularnej marki
2791V

Resident Evil 5 w czerwcu na PS4 i XOne - zobaczcie jak Capcom wyciska ostatnie soki z popularnej marki

Capcom wyciska ostatnie soki ze swoich znanych marek, nie przejmując się specjalnie tym czy wprowadza w "odświeżonych" wersjach gier jakieś naprawdę nowe motywy, które gwarantowałoby zainteresowanie ze strony fanów.

Najlepszym przykładem ostatnich działań Capcomu jest chyba Resident Evil 5. Właśnie dowiedzieliśmy się, że tytuł trafi w wersji na PS4 i Xbox One na rynek już 28 czerwca 2016 r.

W marcu, kiedy prezentowaliśmy pierwsze materiały z tego wydawnictwa, można było pokusić się o stwierdzenie, że Capcom praktycznie nie zrobił nic z grafiką w stosunku do wersji na konsole last-genowe. Najnowsze materiały potwierdzają tę wersję. Wiadomo, że japoński wydawca ograniczył się tylko do zwiększenia rozdzielczości do 1080p i do podbicia framerate'u do 60 fps.

Tyle jeśli chodzi o zmiany techniczne. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to już na starcie otrzymamy w pakiecie wszystkie wydane wcześniej DLC oraz tryb "The Mercenaries United", ze wszystkimi postaciami odblokowywanymi od pierwszego włączenia gry. Bawić się będziemy również przy trybie ekskluzywnym wcześniej dla PC czyli przy module No Mercy.

W galerii możecie rzucić okien na świeże screenshoty z wersji na PS4 i XOne. Gra ma kosztować 20 dolarów, więc dobrze, że chociaż cenę ustalono na w miarę rozsądnym poziomie.

Tagi: