Zobaczcie w akcji Alani - nowa bohaterka z Battleborn stworzona przez Polaków

Gry
909V
Zobaczcie w akcji Alani - nowa bohaterka z Battleborn stworzona przez Polaków
Wojciech Gruszczyk | 24.05.2016, 20:02

Gearbox Software walczy z propozycją Blizzarda zniżkami na Battleborn, ale nie możemy zapomnieć, że produkcja twórców Borderlandsów otrzyma wkrótce nową bohaterkę. Alani została zaprezentowana na materiałach wideo.

Od dzisiaj pierwsi szczęśliwcy mogą sprawdzać nową postać w Battleborn. Data nie jest przypadkowa, ponieważ od kilku godzin sympatycy Blizzarda biegają po serwerach Overwatch. Dziewczyna jest aktualnie dostępna dla posiadaczy edycji Digital Deluxe oraz Przepustek Sezonowych, ale już 31 maja odbędzie się oficjalna premiera protagonistki.

Deweloperzy odpowiedzialni za serię Borderlands postanowili dzisiaj zaprezentować Alani, która otrzymała materiały przedstawiające umiejętności. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że bohaterka została stworzona przez artystów z Polski – Meagolicious oraz ekipę QLOC. 

Nowa postać za pomocą wody potrafi zmiażdżyć cały zespół przeciwników i jednocześnie nie zapomina o leczeniu swojego zespołu. W niedalekiej przyszłości poznamy informacje o kolejnych bohaterach, którzy trafią do Battleborn – w galerii możecie spojrzeć na prezentację kolejnego przyjemniaczka, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper