Chińczycy tworzą plagiat Overwatch na smartfony? Zobaczcie Legend of Titan

To nie pierwszy raz, gdy chińskie studio bezczelnie kopiuję produkcję większego dewelopera. Tym razem przyszedł czas na najnowszą produkcję Blizzarda, która jeszcze przed premierą okazała się niezwykle popularna.
Chiński rynek, co prawda, otworzył się jakiś czas temu na zachodnie konsole, ale wypracowany przez lata nawyk kopiowania hitów zza oceanu nadal jest kultywowany. Jak zauważył jeden z użytkowników serwisu Reddit, gra Legend of Titan wygląda jak kopia Overwatch autorstwa studia Blizzard. Różnica jest taka, że chińska produkcja zmierza na komórki.
Zerknijcie tylko na załączone zdjęcia. Bohaterowie zaprezentowani na obrazku są niczym kopie postaci pochodzących z gry ojców Diablo. Gra przygotowywana jest z ogromnym rozmachem, bo, jak twierdzi informator, włożono już w jej produkcję aż 750 000 dolarów.




Miejmy nadzieję, że Blizzard zajmie się tak oczywistym plagiatem. Skoro Chiny otworzyły swój growy rynek, to deweloperzy powinni również zaprzestać takich praktyk.
Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Overwatch.