SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.05.2016 07:52
Znów przemierzymy świat "jak po sznurku". Nowa gra studia Coldwood to sequel do Unravel
578V

Znów przemierzymy świat "jak po sznurku". Nowa gra studia Coldwood to sequel do Unravel

Electronic Arts zdradziło wczoraj, że firma przedłużyła umowę z ekipą odpowiedzialną za stworzenie gry o przygodach włóczkowatego bohatera o imieniu Yarny. Mamy potwierdzenie, że nowa grę będzie sequelem.

Szwedzkie studio zachwyciło wszystkich swoją prezentacją na E3, by ostatecznie dostarczyć nam bardzo ciekawą pod względem mechanicznym i poruszającą serce grę. Mieliśmy okazję porozmawiać z Martinem Sahlinem, pomysłodawcą gry i głównym projektantem i jesteśmy pewni, że był to tytuł wyjątkowo szczery. Dlatego, tym bardziej, cieszymy się z faktu, że taka ekipa dostanie drugą szansę na współpracę z Electronic Arts.

Serwis Polygon odezwał się bezpośrednio do wydawcy z zapytaniem, czym będzie nowa produkcja studia Coldwood. Przedstawiciel firmy zdradził, że ma to być sequel do Unravel. Nie wiemy jeszcze, czy ponownie wcielimy się w ludzika z włóczki, czy gra będzie opowiadać o czymś kompletnie innym, ale pozostanie w duchu oryginału. Na szczegóły będziemy musieli zaczekać, ale jednego jesteśmy pewni - grze nie zabraknie magii.

Źródło: http://allgamesdelta-media.s-ul.eu/sSAWIwod

Tagi: Coldwood Interactive ea Electronic Arts unravel